مرکز علمی کاربردی هتل بین المللی قصر طلایی

مرکز آموزشی علمی کاربردی در مشهد

مرکز آموزش علمی کاربردی هتل بین المللی قصر طلایی

رشته های مرتبط با هتلداری و گردشگری بسیار متنوع هستند، با توجه به افزایش گردشگر و توریست در دنیا، نیاز به آموزش و کسب تخصص در این زمینه مورد توجه واقع شده است. دانشگاه جامع علمی کاربردی هتل قصر طلایی با ارائه دوره های تخصصی در زمینه هتلداری و گردشگری، قنادی، آشپزی و مدیریت تشریفات بستری را برای آموزش به علاقمندان فراهم کرده است. همچنین با ارائه مدرک مورد تایید وزارت علوم و گذراندن دوره های عملی و کارورزی در هتل بین المللی قصر طلایی، شرایطی فراهم شده است تا در محیط هتل تخصص لازم را کسب نمایید.

فرم

ثبت نام

مشاوره

اطلاعات بیشتر...

کاردانی حرفه ای هتلداری

با فراوان شدن هتل ها در تمام جهان، نیاز به افرادی متخصص در این زمینه احساس شدن و در نتیجه رشته هتلداری به وجود آمد. این رشته در ایران نیز جزو پر طرفدارترین رشته ها در صنعت گردشگری است که با نام مدیریت هتلداری تدریس می شود. با پیشرفت گردشگری و همه گیر شدن سفر در دنیا می توان به این نتیجه رسید که رشته هتلداری نیز باید افرادی را به بازار گردشگری روانه کند که با آداب و رسوم، زبان، فرهنگ و رفتارهای خاص مردم دنیا آشنا باشند.

کاردانی حرفه ای گردشگری

رشته های مرتبط با هتلداری و گردشگری بسیار متنوع هستند، با توجه به افزایش گردشگر و توریست در دنیا، آموزش و کسب تخصص در این زمینه بسیار مورد توجه واقع شده است . آموزش های عالی گردشگری، کارکنان آتی بخش گردشگری را قادر می سازد که عملکرد خود را بهبود بخشند و فرصت های شغلی بهتری را در بازار کار پیدا کنند.هتل بین المللی قصر طلایی با فراهم کردن امکانات آموزشی و تجهیزات علمی لازم بستر بسیار مناسبی برای کسب تحصیلات آکادمیک در این رشته ی بروز و پر طرفدار در تمام نقاط دنیا را فراهم آورده است

کاردانی حرفه ای مدیریت تشریفات

در این دوره مهارت های لازم در زمینه برنامه ریزی و برگزاری مراسم ها و جشن ها ، چگونگی آماده سازی تالارها و همچنین مدیریت مالی را می آموزید. به دلیل اینکه تمام مشاغل رشته هتلداری به طور مستقیم با مهمان در ارتباط هستند، داشتن مهارت در ارتباط شایسته با مهمان و روابط عمومی قوی الزامی است.

کاردانی حرفه ای آشپزی

رشته آشپزی از محبوب ترین گرایش ها است . با توجه به توسعه علمی و مهارتی جهان امروز در سطوح علم تغذیه و همچنین رشته آشپزی ، مهم است که افراد شاغل در این رشته علاوه بر کسب مهارت های بسیار در زمینه های عملی و کاربردی ، شناخت همه مواد اولیه ، چگونگی پخت همه خوراکهای ایرانی و سایر کشورها را دارا باشند و با به کار گرفتن منابع علمی در این زمینه و همچنین استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن هتل بین المللی قصر طلایی به سطح عالی در این زمینه دست پیدا کنند

کاردانی حرفه ای قنادی

علاقمندان این حرفه علاوه بر کسب مهارت های علمی کاربردی، امکان آشنائی کامل با انواع مواد اولیه، چگونگی طبخ نان ها و شیرینی های مختلف ایرانی و سایر ملل را خواهند داشت و با به کارگیری منابع علمی و امکانات و تجهیزات به روز، فضای مناسبی برای ایجاد توسعه در صنعت خوراکی ها و نوشیدنی ها به وجود خواهد آمد.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی 16:30 پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.

051-38038