اتاق‌ها

هتل بین‌‏المللی قصر طلایــی

دبل لندسکیپ

اتاق دبل لندسکیپ یکی از مرتفع‌ترین اتاق‌های هتل و دارای تخت کینگ‌سایز است و از مزایای آن داشتن چشم‌انداز از شهر مشهد مقدس می‌باشد.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۴۴ متر

۱  تخت دبل

طبقه ۱۶

دبل لاکچری کانکت

شامل ۲ تخت دبل و ۲ تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان که در زمان رزرو باید ۲ باب دبل لاکچری کانکت انتخاب گردد.


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۷۴ متر

۲ تخت دبل

طبقه ۲ تا ۱۶

دبل لاکچری تراس‌دار

اتاق دبل لاکچری تراس‌دار واقع در طبقه چهارم که شامل ۱ تخت دبل و ۱ تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می باشد.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۳۵ متر

۱ تخت دبل

طبقه  ۴ و ۷

دبل آتریوم

اتاق دبل آتریوم شامل یک تخت دبل، در برخی اتاق ها به همراه یک تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان می باشد و همراه با نمای آتریوم هتل قصرطلایی می باشد.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۳۰ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۵ تا ۱۶

 

دبل پانوراما

اتاق‌های دبل پانوراما دارای یک پنجره با نمای رو به حرم مطهر امام رضا (ع) و یک پنجره به سمت شهر مقدس مشهد می باشد با سفر به پایتخت معنوی ایران و اقامت در این اتاق که دارای چشم انداز رو به حرم می باشد و شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می باشد. با حضور در این اتاق نیز از نمای گنبد طلایی حرم لذت ببرید.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۳۷ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۷ تا ۱۶

دبل پانوراما تراس‌دار

اتاق دبل پانوراما تراس دار واقع در طبقه هفتم، دارای تراس با نمای رو به حرم مطهر امام رضا (ع) و شهر مقدس مشهد می باشد و شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می باشد.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۳۷ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۷

دبل لاکچری

فضایی دلپذیر که شامل ۱ تخت سینگل و یا ۱ تخت دبل و همچنین شامل سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز به وان است. در زمان رزرو نوع تخت در اتاق قابل انتخاب نمی‌باشد


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۳۰ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۲ تا ۱۶

 

اتاق سینگل

سینگل شامل ۲ تخت سینگل و یا ۱ تخت دبل و همچنین شامل سرویس بهداشتی فرنگی، حمام است. در زمان رزرو نوع تخت در اتاق قابل انتخاب نمی‌باشد.


ظرفیت: ۱ نفر

متراژ: ۲۴ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۳ تا ۱۶