نماد سایت هتل بین المللی قصر طلایی مشهد | Ghasr Talaee International Hotel

مشخصات لوکس‌ ترین اتاق های هتل قصر طلایی مشهد

رزرو_هتل_لوکس_قصر_طلایی_مشهد

در ابتدا بهتر است بگوییم که تمامی اتاق‌های هتل قصر طلایی مشهد به نوعی لوکس هستند. در طراحی و امکانات هر اتاق سعی شده تا همه چیز با بهترین کیفیت و به روزترین تجهیزات قرار بگیرد. در هر اتاق امکاناتی مطابق با نیاز مسافران مختلف وجود دارد؛ اما تعدادی هستند که نسبت به بقیه لوکس‌تر به حساب می‌آیند. لوکس‌تر از چه لحاظ؟ از این لحاظ که همه موارد در آن‌ها خاص‌تر است.

این اتاق‌ها به صورتی طراحی شده‌اند که مسافران برای چند شب واقعاً تجربه متفاوت‌تری از اقامت در هتل قصر طلایی مشهد را داشته باشند. حال اینکه این اتاق‌ها کدام هستند و چه امکانات ویژه‌ای دارند؟ در ادامه این مقاله از وبلاگ گردشگری هتل قصر طلایی به آن می پردازیم.

لوکس ترین اتاق ها و سوییت ها در هتل قصر طلایی مشهد

۱. اتاق دابل پانوراما

یکی از بهترین نماهای ممکن این است که پنجره اتاق لوکس و بی‌نظیر دابل پانوراما هتل قصر طلایی، رو به حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد. این تجربه با بقیه اتاق‌ها کاملاً متفاوت است. پنجره کامل و بزرگی رو به حرم قرار داشته که شما می‌توانید ساعت‌ها روی صندلی اتاق خود نشسته و حرم و گلدسته‌های زیبای آن را تماشا کنید. این موضوع علاوه بر اینکه می‌توانید نمای منحصر به فردی را به وجود بیاورد، باعث افزایش حس معنوی محیط اقامت مسافر هم خواهد شد.

مشخصات اتاق :

 امکانات اتاق :

۲. سوییت قاجاری

سوییتی که در آن از نمای تاریخی دوران قاجار استفاده شده است. روی دیوارها، طراحی و عکس‌های شاهان قاجار وجود دارد. در حقیقت سعی شده تا مسافر را برای دوران کوتاهی به زمان قاجار ببرد.

مشخصات اتاق:

امکانات اتاق :

۳. پرنسس رویال

اگر تازه ازدواج کرده‌اید و به دنبال مکانی منحصر به فرد برای داشتن روز و ساعتی خاص در شروع زندگی خود هستید، اتاق لوکس پرنسس رویال می­‌تواند یک انتخاب خیلی خوب باشد. این اتاق رو به حرم بوده و از معماری گچ کاری شده به روز در آن استفاده شده است.

مشخصات اتاق:

امکانات اتاق :

۴.سوییت پرزیدنت

یکی از مجلل‌ترین سوییت‌های هتل قصر طلایی است. این سوییت یک فرق اساسی با بقیه دارد و این‌که تمامی سبک طراحی و امکانات آن همانند خانه رئیس جمهور است. این اتاق لوکس و مجلل مناسب افرادی است که قصد اقامت متفاوتی در هتل دارند.

مشخصات اتاق:

امکانات اتاق :

اگر به فکر اقامت در مکانی مجلل، مدرن و در عین حال راحت هستید پیشنهاد ما رزرو یکی از اتاق های نام برده شده در این مقاله از هتل قصر طلایی می‌باشد.

منابع

bitly

shorturl

کلمات مرتبط:

رزرو هتل قصر طلایی، رزرو هتل در مشهد، رزرو هتل نزدیک حرم، رزرو هتل لوکس در مشهد، رزرو هتل قصر طلایی مشهد

 

خروج از نسخه موبایل